Ruleta - nejdůležitější tipy

Ruleta - nejdůležitější tipy

2013-06-14 00:00:39 -

Abyste vyhráli v ruletě, nemusíte být nutně matematický génius. Pokud Vám i tak někdo bude tvrdit opak, pak mu nevěřte a raději si přečtěte naše tři jednoduchá pravidla, která vám mohou pomoci zvýšit šance na výhru.

Vyhněte se sázkám na Top line

Jako top line se označují čísla v nejvyšší řadě na stole, tedy 0, (00), 1, 2, 3, 4. Tato čísla ale mají jednu z nejnižších šancí na výhru (v případě americké rulety dokonce jen 5,25%). Proto na ně raději nesázejte. Pokud hrajete americkou variantu rulety (tedy s „00“), platí pro vás toto pravidlo dvojnásob.

Sázejte jen tolik, kolik si můžete dovolit

Pokud disponujete jen omezeným rozpočtem, tak byste tomu měli své sázení v on-line ruletě přizpůsobit. Sázky s výplatním poměrem 38:1 nepřipadají s malých objemem peněz v úvahu. Přemýšlejte o jiných možnostech. Výhodná může být třeba sázka na barvu nebo tzv. sázka „Passe“ (tedy na čísla od 19-36). U malých částek máte výrazně vyšší šanci, že tak něco vyhrajete.

Nesledujte on-line ruletu

Tato rada možná zní trochu divně, ale mnozí hráči až uhrančivě sledují průběh on-line rulety a domnívají se, že naleznou algoritmus, podle kterého tato hra funguje. Předpokládají, že když padne 8 x červená, musí padnout černá a pod. Tato činnost vám ale nepřinese nic než frustraci. Všechny on-line rulety pracují s generátory náhodných čísel. Tím pádem se nikdy nevyskytnou dvě stejné posloupnosti.

Vyzkoušet ruletu v online casinu
Vyzkoušejte oblíbené hry zdarma
Premium European Roulette Ruleta Playtech Hraj

Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Stránky jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let.

Souhlasím
CZIN.eu